Specialistai pasirengę testuoti hidraulinę gelbėjimo įrangą „LUKAS“

Data

2018 09 27

Įvertinimas
0
208_d614b0779a4fb9acebcc5ec4b3ebf834.jpg

Šių metų rugsėjo 26 d. Specialiosios priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Logistinio aprūpinimo skyriaus darbuotojai Audrius Murma, Eugenijus Motiejūnas, Valerij Lechovič, Eimontas Lučiūnas, Ruslan Baidak ir Renoldas Bingelis dalyvavo hidraulinės gelbėjimo įrangos „LUKAS“ testavimo mokymuose, kuriuos Ugniagesių gelbėjimo mokykloje vedė įmonės „LUKAS Hydraulik GmbH“ (Vokietija) atstovas Lars Dickers. Jų metu buvo pademonstruotas naujos įrangos rinkinys, skirtas hidraulinei gelbėjimo įrangai „LUKAS“ testuoti. Dalyviams išsamiai papasakota apie testavimo įrangos sandarą, prijungimą ir naudojimą, taip pat aptartos dažniausiai pasitaikančios testavimo klaidos bei kiti įrangos naudojimo ypatumai.

Teorinės paskaitos buvo siejamos su praktiniu darbu UGM Praktinio parengimo skyriuje, o po mokymų dalyviams buvo išduoti  kvalifikaciją patvirtinantys  pažymėjimai.

Hidraulinę ir pneumatinę gelbėjimo įrangą Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai dažniausiai naudoja gelbėjimo darbams griuvėsiuose, transporto avarijų vietose ir buityje. Jos priežiūra ir patikra yra sudėtinga, tam būtina speciali testavimo įranga ir žinios.